FOTO/  Ja ç'madhështi i japin filmave, efektet speciale

FOTO/ Ja ç'madhështi i japin filmave, efektet speciale

13:14, 13/02/2018

Shikoni efektet speciale që përdorin prodhuesit e filmave për të zbuluar magjinë e kinemasë, misterin, joshjen, sekretin që fsheh dhe natyrisht, bukurinë dhe madhështinë e saj.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment