Nga ana tjetër, Reali u mundua të gjente golin e barazimit, por për fatin e tyre të keq nuk ia dolën.

Tashmë mbetet për t’u parë pjesa e dytë nëse gjërat do të ndryshojnë, apo do të mbeten kështu.

", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "/uploads/syri.net/images/2023/January/26/auto_FnbPDMqX0AElGaM1674765855.jfif", "width": 900, "height": 601 } }

Çerekfinalja e Kupës së Mbretit/ Përfundon pjesa e parë e Real-Atletico, Morata ndëshkon 'Los Blancos'

Ka përfunduar pjesa e parë e çerekfinales mes Real Madrid dhe Atletico Madrid, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Mbretit.

“Los Clochoneros” po fitojnë me rezultatin 1-0 ndaj “Los Blancos”, falë golit të shënuar nga Alvaro Morata në minutën e 19’, pas një aksioni fantastik.