Ekuadori shënon në minutën e tretë shtesë, por goli anulohet për pozicion jashtë loje.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e fraksionit të parë të lojës.

", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "/uploads/syri.net/images/2022/November/25/auto_pj_11669395285.webp", "width": 700, "height": 444 } }

Holanda e mbyll në avantazh pjesën e parë, Ekuadorit i anulohet një gol/ Statistikat

Holanda po luan me Ekuadorin ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë të Grupit A të Botërorit të Katarit, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll në avantazhin e holandezëve 1-0m me golin e shënuar nga Gakpo në minutën e 6-të.