Tifozët e gjigantit anglez u detyruan të shqetësoheshin pasi United pësoi gol në minutën e 85-të me anë të Panagiotou. Gjithsesi, gjithçka duhet të ishte më e qetë nëse Ronaldo shënonte një gol të pastër në minutën e 78-të, por ai goditi shtyllën.

दुःख | दर्द | अफ़सोस | वेदना | व्यथा | शोक | संताप | मातम | पीड़ा | विपदा | खेद | तकलीफ़ | कसक | अवसाद | कुढ़न | गम |

वापस आजाओ Goalscoring Cristiano Ronaldo ♥️pic.twitter.com/HteEB3WYq2

— ; (@raghav8_) October 6, 2022

Ashtu siç pritej, rasti i humbur u bë hit në rrjetet sociale dhe tifozët e Manchester United po pyesin sërish nëse është vërtet koha që Ronaldo të tërhiqet.

", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "/uploads/syri.net/images/2022/October/06/auto_FeaQt_rXEBojE7I1665087489.jfif", "width": 900, "height": 497 } }

VIDEO/ Rasti i humbur i Ronaldos bën xhiron e botës, tifozët e United e dërgojnë portugezin në pension

Mançester United arriti të fitonte në Europë dhe pas ndeshjes sërish është përfolur për yllin më të madh të “Djajve të Kuq”, Cristiano Ronaldon.

Si mysafirë,  Djajtë e Kuq mposhtën Omonian me rezultat 3-2, por goli i sulmuesit legjendar portugez mungoi.

Skuadra vendase i bëri të vuajnë lojtarët e United, duke qenë se pas 45 minutave të para kanë pasur edhe epërsinë falë golit të Ansarifardit në minutën e 34-të.

Megjithatë, në pjesën e dytë, United ktheu gjithçka falë golave të Rashford dhe Martial.