1?? ¡El primero de @KosovareAsllani!
????? ¡Gran ejecución en el libre directo, que se envenena y termina en el fondo de la red!#RealMadrid | #HalaMadrid pic.twitter.com/SKlOWzmUWd

— Real Madrid C.F. (@realmadridfem) February 6, 2021
", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "", "width": , "height": } }

Kosovare Asllani si Cristiano Ronaldo, shënon 3 gola brenda tre minutave me Realin

Kosovare Asllani po shkëlqen me fanellën e Real Madridit.

Ajo ka realizuar tre gola në ndeshjen që Real Madridi e fitoi 3-1 kundër Valencias.

Ajo kompletoi tripletën brenda tre minutave, duke shënuar gol në minutën e 67’, 68’ dhe 80’.

Goli i parë nga gjuajtja e lirë ishte si dikur kur shënonte Cristiano Ronaldo, teksa goli i dytë ishte gjithashtu i bukur, ku realizoi me parabolë.