", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "", "width": , "height": } }

VIDEO/ Atalanta-Inter, a është kjo gafa e vitit?

Inter është duke humbur me rezultatin 1-0 në javën e 12 të Serie A kundër Atalantës.

Goli është shënuar në minutën e 9 nga Hateboer, por në minutën e 22 lojtarët vendasi kishin mundësinë për të shënaur edhe golin e dytë me anë të Ilicic, i cili as vetë nuk mund ta besonte çfarë kishte humbur, shkruan Syri.net.

Ai kishte portën e boshatisur, por topi ju ngatërrua në këmbë dhe doli jashtë sëbashku me të.

Kjo mund të jetë një ndër gafat më të pafalshme të këtij sezoni në Serie A.