Sociale

Dalin sot përgjigjet e Lotarisë Amerikane, ja si ta kontrolloni nëse keni fituar

Kosova

Kundërshti mbi publikimin e shpenzimeve për avokatët e krerëve të UÇK-së në Hagë

Sociale

Sa 'kushton' një fëmijë ? Në Tiranë mbi 30 mijë lekë, në Elbasan 'vetëm' 9 mijë

Kuriozitete

Telefoni juaj mund t’ju paralajmërojë për tërmetet, Google po zhvillon sistemin e ri

Sociale

Tritan Kalo: Asnjë urgjencë me Covid-19 tek 'Nënë Tereza' për herë të parë pas një viti

Arte & media

Tetor 1886: Kënga e shitësit të misrave nga Prizreni, në rrugicat e errëta të Kostandinopojës

Kosova

Kurti firmos vendimin: Shtetasve nga Shqipëria nuk do t'u kërkohet leje pune në Kosovë

Sociale

Fundjavë, temperaturat do të shkojnë deri në 27° C

Sociale

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e shtunë

Kosova

Provokimi i Serbisë, hiqet flamuri shqiptar nga lapidari i dëshmorit

Sociale

Gjermania heq nga ‘lista e kuqe’ Shqipërinë/ Mjeku: Nuk ka më nevojë për t’u karantinuar dhe test COVID

OP-ED

Shpërdorimi dhe vjedhja e parave të buxhetit nuk është më krim për SPAK