Kuriozitete

FOTO/ Ka ende shpresë: Njihuni me të riun që dhuroi jetën për kafshët

Kuriozitete

VIDEO/ Një mori mizash pushtojnë Rusinë, njerëzit mbyllen brenda

Kuriozitete

Një pikturë gjigante në bar është inaguruar dje pranë Kullës Eiffel, Paris

Kuriozitete

VIDEO/ Në Japoni ekziston agjencia që shet shtëpitë ‘e mallkuara’

Kuriozitete

FOTO/ Hoteli i vreshtit, ku pushuesit mund të kalojnë natën në fuçi vere ‘luksoze’

OP-ED

Eri! Halli më i madh i Edit!

Kuriozitete

Majmuni kurioz shkrep selfie me një familje, habit me gjestin e tij

Sociale

Valentina Korbi dhe Viola Hoxha, 2 paqeruajtësit e para femra të OKB-së që po lënë gjurmët e tyre në Sudan

Kuriozitete

VIDEO/ Çifti i traditave, bën 3 dasma në 1 vit

Kuriozitete

Vendos të mos e gatuajë dhe e mban në akuarium karavidhen e rrallë

Sociale

I nxehti afrikan, vijnë lajme të mira/ Ja ç'do ndodhë nga e hëna

Kuriozitete

VIDEO/ Makina me autopilot, ‘shoferi’ fle pa u shqetësuar