Kosova

Parashikimi i motit, diell dhe vranësira

Sociale

Ndotja e ajrit, vdekjet në Europë, mësoni ku renditet Shqipëria dhe Kosova

Kosova

Dialogu në Bruksel, sot takimi i Thaçit me Vuçiç

Sport

Dardanët shpalosën flamurin shqiptar në Bayern-AEK, ‘çmenden’ grekët

Kosova

Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore

Sociale

'Nga krijimi i Partisë Komuniste Shqiptare deri tek heqja e vizave', ja ngjarjet kryesore të 8 nëntorit

Sociale

Surpiza nga moti, ja çfarë ndodh në mesditë

Tjera

FOTO/ Njihuni me smartphone-t e së ardhmes, ja çfarë po sjell Samsung

Tjera

Ja kush është profesioni që tradhton më shumë

Kuriozitete

FOTO/ Futi tri kobra vrasëse në kuti patatesh, befason kontrabandisti me deklaratën

Arte & media

Ja 10 filmat e animuar më të pëlqyer

Kosova

BE thirrje Kosovës, njihuni me kërkesën e saj