Sociale

‘Ferri’ akoma nuk është larguar nga Shqipëria! Ja sa do shkojnë temperaturat të premten

Kuriozitete

‘Koprac, fjalë dhe dashuri’/ Vajza e Stev Jobs rrëfen se kush ishte në të vërtetë gjeniu

Kuriozitete

Nuk e kemi ditur/ Ja misteret e mëdha që fshehin këto objekte

Tjera

Qeshni me lot! Ja sa zgjat seksi me një femër të virgjër

Tjera

Facebook, Twitter dhe dezinformimi në internet

Kosova

Gjendet pa jetë një 63 vjeçar në kryeqytet, ja për çfarë dyshohet

Arte & media

9 muaj pas vdekjes, vajza e aktorit të madh shqiptar merr ‘Green Card’ në SHBA

Kosova

VIDEO/ Veton Surroi: Korrigjimi i kufijve është rrezik për shqiptarët

Tjera

Ja në cilën moshë gjoksi i femrave arrin kulmin

Tjera

Kjo është mosha kur femrat nuk rrinë dot pa seks

Kuriozitete

Ja pse dridhemi para se të na zërë gjumi

Kuriozitete

Zbulohet një mozaik misterioz në Berat! Ja si e shpjegojnë ekspertët