Tjera

Pse personat e fortë ndihen shpesh të pasigurtë në jetën e tyre

Kosova

Presidenti amerikan Trump i dërgon letër Hashim Thaçit, ja ç'shkruan në të

Tjera

Nokia e kalon Googlen, Sonyn dhe HTC-në

Arte & media

The Sun i bën portretin, shqiptares së famshme Rita Ora: Sa vjeç është, kush është i dashuri dhe karriera e saj

Sociale

FOTO/ Borë e dendur në Pukë

Kosova

U akuzuan se fshehen provat, gjykata liron policët në Mitrovicë

Kosova

Analisti Serwer: SHBA dhe BE i kanë treguar Serbisë se nuk mund ta marrë veriun e Kosovës

Sociale

VIDEO/ Në kërkim të nënës që t'u lindë fëmijën, çiftet e huaja gati të paguajnë deri në 20 mijë dollarë

Tjera

Djem vëmendje! Ja disa ide dhuratash shumë interesante për të dashurat tuaja për Shën Valentin

Sociale

Shqipëria plaket: Ikin 19 mijë të rinj, shtohen 11 mijë pleq brenda një viti

Tjera

Hoteli avangardë që duket si një galeri arti

Tjera

Qëndisja kontribuon në mirëqenien dhe cilësinë e jetës