Tjera

FOTO/ Ulza, perla e fshehur e natyrës

OP-ED

Emigracioni - faktor modernizimi

Sociale

Bashkia e Tiranës përzgjidhet në Konferencën e OKB-së si shembull i zbatimit të projekteve miqësore me mjedisin

Sociale

FOTO/ Rritet çmimi i ujit në Tiranë, ja sa do paguhet nga familjarët e bizneset

Tjera

Twitter me ndryshime për sistemin e verifikimit të llogarive

OP-ED

Sulmet e së majtës ndaj Sessions tregojnë se po bën gjënë e duhur

Sociale

Me veteranët shqiptaro-amerikanë të Bostonit

Kuriozitete

Peshkaqeni i kohës së dinozaurëve u gjet në Portugali

Sociale

Shira nga veriu në jug, ulje temperaturash

Tjera

Rrezikon të mbyllet restoranti më i vjetër në Britani, shkaku një shqiptar

Sociale

Ky është tropojani që preku mijëra shqiptarë, i vdiqën 4 djem njëri pas tjetrit dhe ai…

Tjera

Tropojani bllokoi tunelin e Rrugës së Kombit, arsyeja e tij do ju habisë