VIDEO/ Prezantohet ‘iPhone X’ dhe ‘iPhone 8’

VIDEO/ Prezantohet ‘iPhone X’ dhe ‘iPhone 8’

21:04, 12/09/2017

Gjiganti i kompanive celulare, Apple ka prezantuar këtë të martë iPhone X, iPhone 8 and dhe “Apple Watch” seria 3.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment