VIDEO/ Çmendet Milot Rashica shënon super-gol

VIDEO/ Çmendet Milot Rashica shënon super-gol

22:36, 12/08/2017

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac breda.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment