VIDEO/ Juventus-Monaco, ja kush ka fituar më shumë duele

VIDEO/ Juventus-Monaco, ja kush ka fituar më shumë duele

13:23, 21/04/2017

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon.

Ndërkohë edhe Monaco dhe Juventus janë përballur më parë në garat evropiane.

Ekipi italian dhe ai francez kanë luajtur në katër ndeshje, ku rezultate më të mira ka ‘Zonja e Vjetër’.

Juventus ka marrë dy fitore, një barazim dhe një humbje. / SYRI.net /

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment