ZYRTARE/ Ja datat kur do luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues

ZYRTARE/ Ja datat kur do luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues

12:29, 21/04/2017

Është hedhur shorti i Champions Leagues. Real Madrid – Atletico Madrid dhe Monaco – Juventus janë dy çiftet që do të luftojnë për finalen e madhe të Kardifit.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ndërsa finalja e madhe do të luhet më 3 qershor. / SYRI.net /

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment