ZYRTARE: Hidhet shorti. ‘Dridhet’ Reali, ja kundërshtari në Champions

ZYRTARE: Hidhet shorti. ‘Dridhet’ Reali, ja kundërshtari në Champions

12:07, 21/04/2017

Në Nyon të Zvicrës po hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati rezervoi një short të vështirë për Real Madridin e cila do të luajë kundër Atletico Madridit.

Pak minuta më vonë do të tërhiqet edhe shorti i Europa Leagues. / SYRI.net /

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment