VIDEO/ UEFA bën gati goglat për shortin e Champions Leagues

VIDEO/ UEFA bën gati goglat për shortin e Champions Leagues

11:08, 21/04/2017

Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet ditën e sotme në orën 12:00 Nyon të Zvicrës.

UEFA tashmë ka bërë përgatitjet e fundit për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lengues.

Kujtojmë që Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. / SYRI.net /

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment