A dini pse Jurgen Klopp nuk e pa këtë penallti?

A dini pse Jurgen Klopp nuk e pa këtë penallti?

23:24, 20/03/2017

Milner kaloi në epërsi Liverpoolin në derbin ndaj Manchester City me golin e shënuar nga penalltia, penallti e cila nuk u shikua nga trajneri Jurgen Klopp.

Klopp pas ndeshjes, ka sqaruar edhe arsyen e mos shikimit të penalltisë, duke deklaruar se ka qenë i sigurt se Milner do të shënoi.

“Nuk i shikoj shpesh penalltitë”, ka deklaruar Klopp.

“Me Milnerin nuk është problem. Nuk kam nevojë të shikoj, unë vetëm shijojë brohoritjet pas golit. Dhe është gjithçka në rregull”.

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment