FOTO/ Skedina fituese më e çmendur që keni parë ndonjëherë. Me 19 ndeshje fiton 1 euro

FOTO/ Skedina fituese më e çmendur që keni parë ndonjëherë. Me 19 ndeshje fiton 1 euro

23:05, 20/03/2017 Një skendinë e “çmendur” është luajtur në Podgoricë.

Bastvënësi në skedinën e tij ka luajtur 19 ndeshje, duke paguar 1.5 euro.

Ai përdori opsionet për të mos humbur skedinën edhe nëse dështon ndonjë lojë.

Nga 19 ndeshje, ai qëlloi 16, dhe besoni apo jo, fitoi vetëm 2.5 euro, dhe duke llogaritur pagesën, fitimi i del vetëm 1 euro.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment