FOTO/ Publikohet lajmi se çfarë do të ndodh nësër në Kombëtaren kuq e zi

FOTO/ Publikohet lajmi se çfarë do të ndodh nësër në Kombëtaren kuq e zi

21:55, 20/03/2017

Ditën e sotme Kombëtarja ka ndezur motorët për ndeshjen kundër Italisë me listën e lojtarëve që u bë publike nga De Biasi në konferencën për shtyp.

Po ashtu sot pas dite kombëtarja ka zhvilluar seancën e parë stërvitore në Durrës ku ekipit i mungonin disa lojtar.

Për ditën e nesërme FSHF ka njoftuar se do të këtë konferencë për shtyp ku para gazetarëve do të dalin dy mesfushorët, Migjen Basha dhe Ledian Memushaj në orën 12:30.

Image

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment