FOTO/ Zyrtare: Ferguson rikthehet si trajner tek Manchester United

FOTO/ Zyrtare: Ferguson rikthehet si trajner tek Manchester United

21:43, 20/03/2017

Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit, përcjell IndeksOnline

Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do të jetë në stolin e “Djajëve të Kuq” në sfidën e 4 qershorit, ku Michael Carrick e ka organizuar si ndeshje lamtumirëse nga futbolli profesionistë.

Skuadra e Unitedit do të luaj ndaj West Hamit në këtë përballje, ndërsa menaxher i londinezëve pritet të jetë Harry Redknapp.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment