VIDEO/ Uuuuuffffffff çfarë goli. Supergol nga Leo Messi

VIDEO/ Uuuuuffffffff çfarë goli. Supergol nga Leo Messi

22:56, 11/01/2017

Barcelona ka shënuar për 3:1 ndaj Athletic Bilbaos, me supergolin e shënuar nga Leo Messi nga gjuajtja e lirë


\\\\ by footballderby

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment