VIDEO/ Shënon Atletiko e Bilbaos, ndeshja drejt shtesës

VIDEO/ Shënon Atletiko e Bilbaos, ndeshja drejt shtesës

22:31, 11/01/2017

Athletik Bilbaos ka ngushtuar rezultatin në 2:1 ndaj Barcelonës

Athletic Bilbao ka shënuar gol në ndeshjen ndaj Barcelonës në Copa del Rey për 2:1, me anë të Saborit.

Me këtë rezultat, skuadrat do të shkojnë në vazhdime, pasi 2:1 kishte përfunduar edhe ndeshja e parë në Bilbao. 

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment