VIDEO/ Juventus-Atalanta, shënohen dhe dy gola të tjerë

VIDEO/ Juventus-Atalanta, shënohen dhe dy gola të tjerë

22:25, 11/01/2017

Atalanta ka ngushtuar epërsinë ndaj Juventusit, me golin e Abdoulay Konkos.

Miralem Pjaniç ka thelluar epërsinë e Juventusit ndaj Atalantas në 3:1.


%%% by arcturusmedia33


Miralem Pjanic Goal HD - Juventus 3-1 Atalanta... by Live1Goals

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment