VIDEO/ Super Suarez, super supergol

VIDEO/ Super Suarez, super supergol

21:59, 11/01/2017

Luis Suarez ka shënuar supergol ndaj Athletic Bilbaos

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Athletic Bilbaos në Copa del Rey, me një supergol të shënuar nga sulmuesi Luis Suarez. 


Luis Suarez Goal 1-0 Barcelona vs Athletico Bilbao by enjoylivehdi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment