VIDEO/ Gjyqtari masakron përsëri Barcelonën. Shiko çfarë goli i ka anuluar

VIDEO/ Gjyqtari masakron përsëri Barcelonën. Shiko çfarë goli i ka anuluar

21:49, 11/01/2017

Barcelona është ndëshkuar sërish nga një vendim i gabuar i gjyqtarëve, pasi i është anuluar një gol i rregullt i shënuar nga Luis Suarez.

Por, ky gol u anulua për shkak se gjyqtarët ndalën pozitë jashtë loje për Neymar, i cili dukej në pozitë të rregullt. 


Luis Suarez disallowed goal - FC Barcelona vs... by ak-productions

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Barca11/01/2017 22:12

ooo Ja hajn veq pipilushin Barces se ajo po shifet haptas qe dojn me ja dhan Realit titujt qka s'po ndal mua marre po m'vjen..

Shto koment