VIDEO/ Juventus shënon një tjetër supergol

VIDEO/ Juventus shënon një tjetër supergol

21:32, 11/01/2017

Juventus ka rritur epërsinë në 2:0 ndaj Atalantas në Kupë të Italisë, me golin e shënuar nga Mario Mandzukiç, i cili shënoi pas një aksioni shumë të mirë dhe një asistimi perfekt të Dybalas. 


%%% by arcturusmedia33

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment