Formacionet zyrtare: Barcelona – Atletiko Bilbao

Formacionet zyrtare: Barcelona – Atletiko Bilbao

20:16, 11/01/2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Bilbao

Barcelona dhe Athletic Bilbao kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 21:15 në kuadër të Copa del Rey.

Barcelona: Cillessen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Neymar, Messi, Suárez

Bilbao: Iraizoz, Etxeita, Bóveda, Laporte, Balenziaga, San José, Beñat, Eraso, Sabin, Williams, Saborit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment