Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

20:00, 11/01/2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Atalanta

Juventus dhe Atalanta kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah; Rincon, Hernanes, Marchisio; Pjanic; Dybala, Mandzukic

Atalanta:

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment