Chelsea ofertë Leverkusenit për Hakan Calhanoglu

Chelsea ofertë Leverkusenit për Hakan Calhanoglu

18:03, 11/01/2017

Faqja Turkish-Football raporton se Chelsea ka bërë një ofertë për mesfushorin e Bayer Leverkusenit, Hakan Calhanoglu.

“Blutë” dhe Manchester Unitedi kanë shprehur interesim për përfaqësuesin turk, i cili për Antonio Conten shihet si zëvendësues i Oscarit.

Leverkuseni nuk do të lejojë shitjen e tij në janar, por turku mund të jetë në dispozicion gjatë verës së këtij viti.

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment