FOTO/ Interi zyrtarizon transferimin e mesfushorit

FOTO/ Interi zyrtarizon transferimin e mesfushorit

17:24, 11/01/2017

Interi ka zyrtarizuar transferimin e Roberto Gagliardini.

Mesfushori i Atalantës do t’i bashkohet klubit nga San Siro në formë huazimi me obligim blerje.

Siç raportojnë mediat italiane, zikaltërit paguan 25 milion euro në arkat e Atalantës në fund të sezonit. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment