VIDEO/ Messi e ka zili këtë talent. Driblim si ky nuk ke parë ndonjëherë

VIDEO/ Messi e ka zili këtë talent. Driblim si ky nuk ke parë ndonjëherë

16:38, 11/01/2017

Sulmuesi anësor i Ascolit, Riccardo Orsolini ka befasuar jo vetëm kundërshtarin e tij por të gjithë botën.

Talenti 19-vjeçar shihet si e ardhmja e Italisë, por së fundmi ai është kthyer në një protagonist falë një driblimi fantastik.

Për më shumë ndiq videon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment