FOTO +16/ Seks-bomba britanike tifoze e ‘çmendur’ pas Ronaldos

FOTO +16/ Seks-bomba britanike tifoze e ‘çmendur’ pas Ronaldos

12:05, 11/01/2017

“Ylli” i Real Madridit, Cristiano Ronaldo kohët e fundit është lidhur me një vajzë super seksi, Georgina Rodriguez por kjo nuk ka arritur të ndalojë modelet e tjera që preferojnë portugezin.

Modelja e njohur britanike, Grace Lewis është e çmendur pas Cristiano Ronaldos i cili ka ‘detyruar’ bukuroshen të jetë tifoze jo vetëm me Real Madridin por edhe me Portugalinë.

Jam tifozja numër një e Ronaldos”, ka thënë seks-bomba 26 vjeçare. Më poshtë kemi postuar galerinë e fotove shumë të nxehtë të Grace Lewis.

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment