FOTO/ Zbulohen formacionet: Barcelona-Ath.Bilbao. Buzëqesh Enrique

FOTO/ Zbulohen formacionet: Barcelona-Ath.Bilbao. Buzëqesh Enrique

09:30, 11/01/2017

Sot në orën 21:15 skuadra e Barcelonës do të ketë një provim të vështirë pasi do të kërkojë që të bëjë të pavlefshëm humbjen 2-1 në transfertë kundër Athletic Bilbaos.

Të besuarit e Luis Enriques do të tentojnë të mundin kundërshtarin për të avancuar në fazën gjysmëfinale të Copa del Rey-t, shkruan SYRI.net.

Është e përditshmja katalanase “Mundo Deportivo” e cila ka zbuluar formacionin e ideuar nga Luis Enrique ku ajo që bie në sy është 11-shja më e mirë.

Në këtë takim me shumë gjasa Rakitic do të kthehet në mesfushë, pas përjashtimit në ndeshjen kundër Villarealit në La Liga.

Pa më të voglin dyshim që treshja e sulmit do të përbëhet nga “MSN”-ja e famshme./ SYRI.net

Image

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment