VIDEO/ Jennifer Lopez-Cristiano Ronaldo, ndodh befasia e madhe. Hajde se ajo është e çmendur pas teje

VIDEO/ Jennifer Lopez-Cristiano Ronaldo, ndodh befasia e madhe. Hajde se ajo është e çmendur pas teje

17:52, 10/01/2017

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, i ka bërë një dhuratë speciale kushërirës së saj, Tiana Rios.

Ajo e ka ftuar yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, në festën e ditëlindjes së Tianas, sepse ajo është një tifoze e flaktë e portugezit.

“Ajo të shikon në çdo ndeshje. Ajo është e çmendur pas teje”, i ka thënë Lopez Ronaldos.

 

Sigurisht portugezi ia ka kthyer me batutë: “Mirë, ajo paska shije të mirë”.

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment