VIDEO/ Djali i Zidanes bën për të ‘vjellë’ kundërshtarin. Mos e humb këtë perlë!

VIDEO/ Djali i Zidanes bën për të ‘vjellë’ kundërshtarin. Mos e humb këtë perlë!

15:14, 10/01/2017

Djali i Zinedine Zidanes është duke kaluar një formë të jashtëzakonshme. Theo Zidane ka dribluar në një mënyrë fantastike kundërshtarin në ndeshjen mes Real Madridit dhe Odelot Toletum.

 

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment