FOTO/ Braktis Bajernin? Real Madrid projekton blerjen e madhe

FOTO/ Braktis Bajernin? Real Madrid projekton blerjen e madhe

09:52, 10/01/2017

Real Madrid gjatë merkatos së janarit nuk mund të kryejë transferta për shkak të pezullimit nga FIFA-a por gjatë verës presidenti Florentino Perez pritet të bëjë një goditje të bujshme.

Kohët e fundit është trajneri Zinedine Zidane i cili ka shfaqur një interesim të madh për mesfushorin difensiv të Bajernit të Mynihut, Javi Martinez.

Sipas portalit spanjoll “Fichajes.com”, Javi Martinez është objektivi kryesor i merkatos së ardhshme të Real Madridit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment