VIDEO/ Katastrofë për Ledian Memushajn

VIDEO/ Katastrofë për Ledian Memushajn

23:44, 16/10/2017

Benevento e Ledian Memushajt akoma nuk ka marrë pikën e parë në Serie A, ekipi i mesfushorit shqiptar është mmposhtur me rezultat 1-0 nga rivalët për mbijetesë Verona.

Memushaj ishte titullar dhe luajti për 90 minuta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment