FOTO nga gazetarja Mariela Shkurta/ Natë e magjishme dhe e frikshme në Tiranë

FOTO nga gazetarja Mariela Shkurta/ Natë e magjishme dhe e frikshme në Tiranë

23:57, 12/08/2017

Rrufetë dhe vetëtimat e magjishme por njëkohësisht të frikshme po tërheqin vëmendjen e rrjetit në këto momente.

Pas politikanit Ralf Gjoni, është gazetarja Mariela Shkurta qe ka postuar një foto të realizuar me magjinë e qiellit të Tiranës.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment