FOTO/ Parashikimi i motit për 3 ditët e ardhshme, përgatituni për ...

FOTO/ Parashikimi i motit për 3 ditët e ardhshme, përgatituni për ...

13:51, 20/03/2017

Duket se pas ditëve të ftohta të mes marsit, po vijnë dhe ditët e ngrohta dhe pranvera po vjen siç duhet.

Meteoalb bën të ditur se moti për 3 ditë e ardhshme do të jetë  pranveror me temperatura që do të arrijnë deri në 25 gradë.

Më poshtë keni parashikimi për deri të mërkurën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment