VIDEOLAJM/ Mos kaloni nga

VIDEOLAJM/ Mos kaloni nga "Rruga e Elbasanit". Ja çfarë po ndodh

22:22, 11/01/2017

Rreth 50 minuta reshje bore në kryeqytet kanë krijuar vështirësi në qarkullim në të gjithë Tiranën.

Situatë problematike shfaqet në rrugën e Elbasanit.

Shikoni videon e mëposhtme, ku automjetet janë bllokuar dhe kanë vështirësi në lëvizje.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment