VIDEO/ Nis bora e ‘dendur’ në Tiranë

VIDEO/ Nis bora e ‘dendur’ në Tiranë

20:49, 11/01/2017

Në harkun e pak ditëve, në Tiranë kanë rënë sërish flokët e dëborës.

Këtë herë megjithatë, bora duket disi më e dendur.

Vendi është përfshirë së fundi nga moti i ftohtë dhe temperaturat kan qenë nën 0 gradë celsius.

Ndërsa ditën e sotme, reshjet e dëborës kanë nisur të bien sërish në disa qytete të vendit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment