VIDEO/ Sot në Korçë

VIDEO/ Sot në Korçë

11:48, 11/01/2017

Bora ka mbuluar si çdo vit Korçën. Këto janë pamjet që vijnë sot nga ky qytet.

Bashkia e qytetit njofton se "pas rikthimit të reshjeve të borës, jemi duke punuar për të normalizuar lëvizjen për mjetet dhe qytetarët. Kërkojmë bashkëpunimin dhe mirëkuptimin e qytetareve për të minimizuar lëvizjet e panevojshme."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment