Gazetari Rusta/ Gripin po e hetojnë ‘krimet e rënda’? Çfarë turpi po ndodh në 'Top-channel'

Gazetari Rusta/ Gripin po e hetojnë ‘krimet e rënda’? Çfarë turpi po ndodh në 'Top-channel'

00:55, 11/01/2017

Gazetari i kronikës në Ai Report Arsen Rusta, ka shkruar në “facebook” se televizionet sot mendojë vetëm që të mbushin vendet me të ftuar dhe jo të ftojnë personat kompetentë.

Ja status ii tij:

Ore, gripin ka filluar ta hetojnë krimet e rënda ? !!!

Se Top Show sot!!!

Gripe dhe Ngricë, Media ne pikë të hallit!!!

E turpshme se si një media informon për situatën gripale dhe përballë Ministrit të Shëndetësisë vendos 3 gazetarë profesionist kolegë të mijë por në fushën e kronikës e jo shëndetësisë!!!

E turpshme se si i vetëquajtur Analist,,? Djali i ish-presidentit Mejdani këmbë mbi këmbë i flet popullit nga ekrani kombëtar me prepotencë të shkëputur nga realiteti!!

Do ishte një emision perfekt me Klodiana Lala, Lindita Çela, Bledi Gilaj nqs Beqaj do vihej me shpatulla pas murit për skandale e hetime por jo për një emision si ky.

Gjithsesi të ftuarit e një studio tashmë janë bërë hajde plotësojmë.
Image

Lexo edhe:

Komentet

lisav11/01/2017 10:42

Ndjek vazhdimisht shtypin, port emrin e ketij gazetari"nuk e kam pare kerkund. Median junior eshte nje gazetar I fi por shume premtues pmv "ne Colin position I mban kembet. Mjafton ti kete ne toke.

Fat11/01/2017 02:40

I ka zënë gripi i trurit . Turp e faqja zezë . Pale të ndodhë ndonjë katastrofë natyrore ,(tërmet a ndonjë tjetër ) do japin dorëheqje . Atëherë .

Shto koment