VIDEO - FOTO/ Bie bora e parë në Sarandë pas 32 vjetësh Foto e publikuar nga qytetaret sot

VIDEO - FOTO/ Bie bora e parë në Sarandë pas 32 vjetësh

09:00, 10/01/2017

Në qytetin e Sarandës ka rënë borë gjatë natës, për herë të parë pas 32 vjetësh!

Qytetarët janë gëzuar dhe kanë mbushur rrjetet sociale me video. 

Disa të tjerë kanë nxjerrë fotot nga arkivat, fotot me borë të para 15 vjetëve.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment