A po rikthehet në krye të vëzhguesve për zgjedhjet,`dashnori i madh` i PS, Dan Everts?!

Is the “big lover” of the Socialist Party Daan Everts returning to lead the elections monitoring mission?

14:56, 16/05/2017

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

evropi17/05/2017 17:32

ç,na ka gjet me keta te PD !!! çdo i huaj tani po i duket armik ! Ja sollem dhe kryetarin e PPE (e djathta europiane) dhe as ate se degjuan ! Une them ti pyesim njehere se mos valle jane dakort qe ne krye te OSBE te veme Saliun ? Si thoni ju ?

`c17/05/2017 15:07

Jot eme ne vend te linde nje femije, paskej bere nje f... me ere te keqe o erlind. Po ju te PD po pyet me mllef ? Po ti more funderine, ke kerkon te perfaqesosh ? Enverin apo Edverin

Lani16/05/2017 21:08

Per keta me nder te derguar duhet te kujtoni vargjet e Fishtes se Madh kushtuar Europes " O moj Europe moj k e motit.

goni16/05/2017 16:49

Nuk ngeli pederaste europiane pa ardhur ketu.......sikur nuk na dalin keta qe kemi....

nino 16/05/2017 16:40

edhe ky duhej se ka pak palaco europa ketu

Cimi16/05/2017 16:19

Ore nuk po marrim vesh. Per cfare qendruam ne cader deri tani? Per pazar ministrash apo qeveri teknike? Po qe se Rama mbetet ne qeveri i bie futja kot.

Ilir Myftiu16/05/2017 15:39

Nese doni te dini ky eshte fytyra me e uryer, dhe me anti shqiptare, me sa po shikoj dikush, Po kujdeset qe ta destabilizojne dhe nje here shqiperine

erlind16/05/2017 15:16

po ju te PD ckeni? ju sdo merrni pjese ne zgjedhje apo jo? shikoni TV dhe argetohuni nderkohe

Shto koment