Habit Sekretari i Përgjithshëm i LSI: Për gabimet dhe arrogancën e qeverisë, fajin e ka opozita

An unusual accusation from LSI’s Sec-Gen: The opposition is to blame for the government’s arrogance!

11:31, 21/04/2017

Secretary General of LSI Endrit Brahimllari made an unusual accusation to the opposition, blaming them for the government’s arrogance! According to Brahimllari, the opposition should have been stronger in its denouncements against the government in the last four years.

Brahimllari accepted the government of the PS-LSI coalition has many sins, but explained it is a consequence of the weak opposition from the Democratic Party and its allies.

Speaking live on “Debati në Channel One”, Brahimllari told host Roland Qafoku said the government’s arrogance would be lower should the opposition had objected it harder.

Syri.net

Lexo edhe:

Komentet

Qytetari i merzitur22/04/2017 22:24

O UFO KE KRITIKON TI OPOZITEN QE TI TE RRISH REHAT SE PAK NEJTE 4 VJET ME PD E TANI JU TE LSI JENI KACERI I SHQIPERISE A JENI JU ALEATE NE QEVERISJEN E RI REZILAVE JENI LLUMI IKETIJ VENDI KUR DO TJU ZHDUKIM E MOS TE DEGJOJME BUDALLALLEQE TE TILLA

Nidve21/04/2017 15:07

Po tallin koqet me popullin! Kujtojne se jemi dele. Mire e kane, dele jemi dele do ngelemi po nuk u ngritem dhe ti shporrim keta kancerogjen

macok21/04/2017 13:10

O bere edhe ti o bari dhish nga skrapari ti hedhesh fajin opozites per arrogances se qeverise. Ik ore p----u

Qytetar21/04/2017 12:22

O LLari LLari tka hy Hajdari . Po pse more Shoku LLari opozita e ka fajin qe po qeverisni simos me keq ju Rivdekja e juaj qe e mbytet Shqiperine me Kanabis ik more mbyt veten me nje pike Shurre.

iliri21/04/2017 11:57

Sot ka ndodhurnje takim i rendsishme..ju vazhdoni me lajme kot

tomi21/04/2017 11:48

Po me buf po, Saliu e ka fajin per te gjitha. O te fshifte purthi, qe merresh dhe ti me politike

Kostandina21/04/2017 11:46

Keta te LSI-se jane me keq edhe se te PS-se. Jane te pacipe!!!!!

Shto koment