Manjani, thirrje deputetëve të LSI: Mos votoni atë që akuzohet për shkulje thonjsh

Manjani, thirrje deputetëve të LSI: Mos votoni atë që akuzohet për shkulje thonjsh

02:04, 21/03/2017

Ylli Manjani u bën thirrje deputetëve të LSI që të mos votojnë një ministër që akuzohet për shkulje thonjsh. Në një status në Tëitter, Manjani i kujton deputetëve të LSI se do të votojnë një njeri që akuzohet për shkulje thonjsh, jo për për mani(pedi)kyr. “E akuzojnë për shkulje thonjsh, jo për mani(pedi)kyr dhe e emërojnë Ministër të Brendshëm! Dështim i sistemit politik dhe kushtetues!”, shkruan Manjani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Protesta21/03/2017 10:19

Manjani ka te drejte ky jo vetem qe ka torturuar njerez e i kercenon te mos flasin por vellai i tij kerkohet ne disa shtete dhe eshte dhe i denuar per trafik droge pra policia komandohet nga nje torturues xhelat vllai i nje trafikanti nderkombetar droge beni ti mos quhesh gje xhafaj por ska problem se si mbuloni dot te tera keto qe kane dale kudo ne media

laduti21/03/2017 10:14

Beni clidhje ke ti me Xhafen qe te dhimset kaq shume. Mos je gje vellai I vet apo ke bere te njejten gje sikurse Xhafa ke shkulur thonj ne qelite e hetuesise kriminale te kohes se komunizmit. Sa per ate se cfare eshte Manjani nuk mbetet ta vleresosh ti. Shko ha ndonje pershesh qe ta ka gatitur Edvini

Beni21/03/2017 03:37

Po kush ia var ketij palloshi aman? Ai te rruhet se ka vjedh me.licensat e noterise dhe me lirimin e te burgosurve para kohe duke marre rrushfete.

Shto koment