Bie edhe një tjetër media në Tiranë/ Çili largon drejtorin Alfred Lela, ndryshim i linjës editoriale

Bie edhe një tjetër media në Tiranë/ Çili largon drejtorin Alfred Lela, ndryshim i linjës editoriale

21:09, 11/01/2017

Pas shkarkimit të Armand Shkullakut si drejtor i "ABC News" me motivacionin se ka sulmuar Erion Veliajn, gazeta "Mapo" ka shkarkuar Alfred Lelën me të njëjtin motiv.

Kritika ndaj Edi Ramës. Kjo ishte goditja e fundit që Rama-Veliaj ndërmorrën sot për të kapur deri në ekstrem edhe dy media që hera herës publikonin ndonjë lajm për opozitën.

Tani beteja është me mediat online. Ne jemi gati për t’u përballur me këtë dyshe të paprecedent për të kontrolluar mediat deri në ekstrem./SYRI.net/

Lexo edhe:

Komentet

ali12/01/2017 19:10

kjo media ka ra qekur cili lepin bythen rames

max12/01/2017 18:05

Down with Rama edhe lali Eri !

GJIROKASTRA12/01/2017 15:02

Ka dhe ne Shqiperi tipa Tahipa herdogana

ben11/01/2017 22:14

Mbahuni fort!!

ben11/01/2017 21:58

Mbahuni fort!!

Fiti11/01/2017 21:15

Perfundimisht keta jan me keq se nje gjarper me dy koka.Ah Shqipetaret e shkret!!!

Shto koment